אפשר לגלות לך סוד?

תוכן שממיר לקוחות פוטנציאלים ללקוחות משלמים לא נכתב על ידי מטה קסמים. תוכן שמוכר הוא אומנות שצריך להתמקצע בה.

ואני יודעת  שלמרות שמעולם לא דיברנו, שגם התוכן שלך יכול להפוך לסוכן המכירות הכי טוב שלך. 

עכשיו, שתינו יודעות שאת מעולה בתחומך. שיש לך כל כך הרבה לתת, שהגיע הזמן שתנפצי את תיקרת הזכוכית האישית שלך ושהגיע הזמן שגם את תהיו בדיוק כמו אותם בעלי עסקים שיודעים להביא אליהם את הלקוחות המדויקים. כאלה שלא צריכים להתאמץ למכור כאשר הלקוחות פונים אליהם.  שתמיד פונים אליהם, בלי קשר למצב ולזמן, שמצליחים פעם אחר פעם להגדיל את שורת הרווח שלהם בעסק.

איך הם עושים זאת? בעזרת המלך של כל ערוצי השיווקהתוכן. תוכן אפקטיבי, כזה שכתוב בצורה מעניינת, מושכת, שמניעה לפעולה ומובילה לרכישה. תוכן טוב הוא תוכן שעוזר לכם למכור את השרות/מוצר שלכם, כוחו ביכולת לגרום ללקוח לשכנע את עצמו, שהוא צריך לקנות מכם, עוד לפני שהוא דיבר איתכם.


"לכתוב, לשווק ולהצליח"

תוכנית  הליווי המקיפה והיסודית בארץ לכתיבת תוכן משמעותי ואפקטיבי שמוכר. תוכנית אימונית אישית, שבה אני ואת עובדות ביחד, צעד אחר צעד בקצב שלך כדי שאת תדעי כל מה שצריך לדעת על כתיבת תוכן שמוכר. אני אלווה, אנחה ואייעץ איך לכתוב תוכן שיביא לך לקוחות מדויקים, שיגדיל את ההכנסות שלך ויהפוך אותך לאוטוריטה בתחומך.

איך נעשה את זה?

נלמד טכניקות מתקדמות בכתיבה אפקטיבית + פיתוח מיומניות הכתיבה השיווקית + נחקור סוגי תוכן ומבני כתיבה מגוונים + נתכנן אסטרטגיית תוכן שנתית + נלמד מתודות ליצירת תוכן מבשיל ומוכר + נמצא את המילים הנכונות לך כדי להביא לקוחות + נכתוב תמהיל מושלם של פוסטים שישמשו אותך כבסיס לכתיבה לכל השנה + נבין מה מונע מהלקוחות לפנות אלייך, ואיך ליצור אמון וביטחון בינך ובינם.


אחרי שתסיימי את תוכנית הליווי תדעי:


תוכנית הליווי מורכבת מסדרה של 5 מפגשים אימוניים בני שעתיים וחצי, ומתמיכה וייעוץ שוטפים בין המפגשים.

 

ניפגש מדי שבוע בהתאם ללו"ז שנתאם מראש ובהתאם לתמהיל המסרים שנקבע. כל מפגש בנוי סביב אימון "חי", כך שאת מקבלת משוב וליווי בזמן אמת. כל המפגשים אישיים וממוקדים בעסק שלך בלבד.
בסופה של התוכנית תדעי לכתוב לבד תוכן מעניין, משפיע, שמניע לפעולה ומוכר, כזה שמבהיר ללקוחות שלך את ההבדל בינך לבין הקולגות האחרות. תלמדי לבטא את הקול האישי שלך בקלות ובפשטות.  להפוך את העסק שלך לבולט יותר, נוכח יותר, יוקרתי יותר בעזרת מילים. 


כמה זה עולה?

מחיר ההצטרפות לתוכנית אימון פרטית – 3,870 ש"ח.

 

מחכה לפגוש אותך מהצד השני של המסך, מיכל