אודות

michalodtmona
אז מי את מיכל שרון, אתם שואלים את עצמכם?

אני יודעת שהכי מתבקש שהתחיל בכל הסופרלטיבים והטייטלים שיש כדי שמיד תחשבו שאני מדהימה, כשרונית ואשת מקצוע ראשונה במעלה  ושאם אתם צריכים שמישהו יכתוב  לכם טקסט שיווקי או ילמד אתכם איך לכתוב כדי למכור מיד תחשבו אלי ותרימו טלפון, אבל את כל זה אתם לא באמת תחשבו מכמה שורות שתקראו אלא רק אחרי שתכירו אותי ( ותבינו שכל מילה נכונה כמובן).
אז בכל זאת צריך להגיד כמה מילים  אז נגיד.

בשנים האחרונות אני  מתמחה בכתיבה שמביאה לקוחות לעסקים קטנים, עמותות, ארגונים ארציים וגם מלמדת, קיצור לכל מי רוצה להביא לקוחות והבין שאין כמו תוכן טוב, מדויק וקולע כדי לעשות את זה הרי טוב
ואם אתם שואלים אם זה עובד, אני תמיד שמחה לתת שמות ומספרי טלפון של לקוחות.

עד כמה תוכן טוב יכול לעשות שינוי בעסק שלכם?
הרשו לי לספר סיפור ( נו, בכל זאת אשת כתיבה) :
לקוחה יקרה ( כל הפרטים שמורים במערכת אבל אני אשמח לתת לכם שם וטלפון אם תבקשו)  הגיעה אלי אחרי 6 שנים בהם ניסתה לבד ואחר כך ביחד עם אנשי מקצוע שונים להביא לקוחות דרך המדיה החברתית.
עכשיו, 6 שנים זה זמן מכובד. והיא התמידה לעלות 5 פעמים בשבוע תוכן.
הבעיה היתה שהתוכן היה רע פשוטו כמשמעו. מה זה רע?
קישורים למאמרים/כתבות. מכתבי תודה מלקוחות ולעיתים פוסטים שמתארים את הקושי של הלקוח עם הזמנה להרים טלפון ולהגיע אליה.
תוכן כזה אולי היה עובד לפני 10 שנים כשהרשת היתה בחיתוליה אבל זה לא עובד היום.
אנחנו חשופים לכל כך הרבה מידע דרך האינטרנט שאין לנו זמן וכוח לעצור מול תוכן אם הוא לא קולע בול לצרכים שלנו.
וכך לאורך השנים היתה זרימה של פניות ולקוחות אבל רחוק ממה שהיא רצתה וציפתה.
כשהתחלנו לעבוד, עשינו מהפך. ברגע שהיה ברור מה הצורך ולמי אנחנו פונים הדברים השתנו.
פתאום כמות הפניות החודשית הפכה לשבועית. הסתבר שהקהל שהיא צברה במשך 6 שנים רק חיכה לתוכן שיגע בו כדי להתחיל לצלצל ולהגיע.

ועוד כמה דברים שכדאי לדעת עלי לפני שפונים:
אני אוהבת לדבר, ככה שאם תעבדו איתי אתם תקבלו גם שיחות חולין ומה שלומכם כי אני באמת מתעניינת במי שאני עובדת איתו ובמה שקורה איתו.
אני חושבת שהמשפט הכי שגור בפי הוא שאני לא יכולה להרשות לעצמי לא לישון בלילה ( יש לי ילד קטן) ולכן אני לא עובדת עם עסקים שאני לא חושבת שיש לי מה לתרום להם כי זה עושה לי כאב בטן.
ויש לי לקוחות שיכולים להעיד שאני לוקחת הרבה יותר קשה מהם אם משהו לא מסתדר כי אולי זה נשמע מוזר אבל למרות שכסף זה דבר חשוב ובלעדיו קשה ללכת למכולת מה שיותר חשוב לי זה לשמוע כמה שמה שעשיתי עשה את העבודה כמו שהלקוח רצה.
כן, אני גם אוהבת לקרוא ולראות נטפליקס. יש לי 3 תארים ועוד אי אלו לימודי תעודה, אני אוהבת עוגות טובות וגם הליכה בריאה אבל זה כבר מתאים לשיחה על כוס קפה ועוגה.

אז ניפגש?
מיכל